Dom Nad Wodospadem

Dane kontaktowe

Telefon : 601 395 198

E-mail: stanislaw_siedlecki@op.pl

Facebook:

Dom nad wodospadem

Dojazd:

Mapka

Nowe zdjęcia

 

Zobacz więcej

Pokoje

 

W poniższej zakładce możecie zajrzeć do każdego z naszych pokoi, dzięki czemu łatwiej dobierzecie odpowiedni dla siebie. Wszystkie pokoje urządzone w starym stylu, aby jak najlepiej pasowały do ponad 100-letniego domu. Nie są jednak pozbawione odrobiny luksusu, w każdym z nich znajduje się łazienka, wyposażona w toalete, umywalke i prysznic. W tym roku zakupione zostały nowe i wygodne materace, które na pewno pozwolą dobrze wypocząć. Przedstawimy teraz wszystkie pokoje, a na końcu dwupiętrowy salon z kominkiem i wspólną łazienką oraz dużą i w pełni wyposażoną kuchnie.

 

 

Pokój nr 1.

Jest to pokój z widokiem na las, oraz wodospad, przy uchylonych oknach słychać słychać jego szum, co bardzo uspakaja. Jeśli jednak ktoś nie lubi takich odgłusów wystarczy zamknąc okno i ogłos znika

IMG_0039IMG_0040

 

Pokój nr 2.

Jest to pokój, z którego widok rozpościera się na całą szerokośc rzecz oraz wodospad, jest to bardzo miły i przyjemny pokój, z dwoma łożkami, które bez problemy da się połączyć, posiada zabudowaną szafę oraz szafki nocne wraz z lampkami.

IMG_0037pok__j z widokiem na rzek_


Pokój nr 5.

Pokój którego widok skierowany jest na taras od strony ulicy, oraz na całe podwórze, jest to jeden z większych i jaśniejszych pokoi, posiada trzy łóżka, jest idealny dla par z dzieckiem, a także dla przyjaciół. Dwa łóżka w bardzo szybki sposób można ze soba połączyć, tak właśnie przedstawione zostały na zdjęciach.

IMG_0010IMG_0033pokoj5

 

 

Salon z kominkiem

Jest to duży dwupientrowy salon, z miejscami siedzącymi na jednym z pięter na conajmniej 20 osób. Ogromny kominek wprowadza wyjątkowy nastrój na letnie wieczory. Na wyżej położonym piętrze znajduje się róznież telewizor i kanapy do od poczynku przed nim. Jest równiez sporo miejsca, które bez problemu może być parkietem do tańczenia

IMG_0016IMG_0024IMG_0026salon z kominkiemwidok na salonwidok salonu

 

Kuchnia

Obok salonu, na parterze znajduje się duża kuchnia, jest w pełni wyposażona, posiada dwie lodówki, wraz zamrażalnikami, kuchenkę gazową z czterema palnikami oraz czajnik elektryczny. W kuchni znajduje się również piec kaflowy z blatem do gotowania. Nie trzeba martwić się również o sztućce, talerze i granki. W kuchni znajduje się kompletna zastawa kuchenne na conajmniej 14 osób, a także duża ilość garnków oraz patelnie.

IMG_0028kuchniakuchniaa

 

Domek

Duży odrębny domek dla jednej rodziny. Z jednym dużym łóżkiem oraz możliwością dostawki. Posiada własną w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z prysznicem oraz duży kominek. Łazienka: WC i przysznic. Ilość miejsc: 3-osobowy. Inne: kuchnia, kominek.

IMG_20160208_185706nadarzyce 089nadarzyce 091nadarzyce 139nadarzyce 140nadarzyce 141nadarzyce 142